Seznam in termini predavanj za letošnje šolsko leto bodo objavljeni sproti.

Pretekla predavanja

ŠOLA ZA STARŠE/projekt “ŠOLA ZA DRUŽINO”

Osnovne šole v domžalski občini v sodelovanju s Študijsko raziskovalnim centrom za družino, Enota DOMŽALE in s pomočjo financerja Občino Domžale v šolskem letu 2019/20 organizirajo za starše brezplačni projekt “Šola za družino”. Vabljeni!

VARNO POSTAVLJANJE MEJA PRI OTROKU IN MLADOSTNIKU, 25. 9. 2019  (več…)

NASILJU ODLOČNO NE, 7. 10. 2019  (več…)

Roditeljski sestanek in predavanje za starše ter učence devetega razreda!

Vaši otroci se bodo v letošnjem šolskem letu poslovili od osnovne šole. Stojijo pred pomembno odločitvijo “Kam po osnovni šoli ?”

Pri tej odločitvi skušamo tako njim kot tudi vam pomagati s čim popolnejšimi informacijami o dejavnikih, ki vplivajo na izbiro poklica in o samem vpisu v srednješolske programe.

V ta namen smo pripravili predavanje “Kako mladostniku pomagati pri načrtovanju kariere?” z razgovorom, ki ga bo vodila ga. Maruša Goršak, karierna svetovalka, s katero že vrsto let sodelujemo na področju načrtovanja kariere.

Vabimo vas, da se srečanja, ki bo v četrtek, 3. oktobra 2019 ob 17.00. uri v učilnici glasbene umetnosti (zgornje nadstropje, zadnja učilnica desno), skupaj z vašimi otroci udeležite.

Drugo srečanje glede nadaljevanja šolanja bo predvidoma v mesecu februarju po izidu razpisa

Lepo vabljeni!

Kliknite na povezavo in si prenesite izročke predavanja Lidije Leban Pouk slovenščine v 3. triletju osnovne šole

Pouk_slo3.pdf