Popoldanske govorilne ure so na matični šoli v Dobu vsak četrti četrtek v mesecu, na PŠ Krtina bodo popoldanske govorilne ure vsak četrti ponedeljek v mesecu. Govorilne ure za razredno stopnjo bodo potekale na osnovi razporeda, ki ga bodo pripravile razredničarke od 1. do 5. razreda. Popoldanske ure za predmetno stopnjo bodo potekale na osnovi prihoda starša k predmetnemu učitelju.

Dopoldanske govorilne ure bodo potekale četrti teden v mesecu na osnovi razporeda učiteljev, ki bo objavljen na spletni strani OŠ Dob. Zaradi boljše priprave strokovnega delavca se bodo morali starši učitelju najavili vsaj dva dneva pred dopoldansko govorilno uro.

Popoldanske govorilne ure bodo potekale po naslednjem razporedu:

četrti četrtek v mesecu matična šola:

• od 16.00 do 18.00: OŠ DOB za starše učencev od 1. do 5. razreda (po razporedu razredničark),
  • od 17.00 do 19.00: OŠ DOB za starše učencev od 6. do 9. razreda;

četrti ponedeljek v mesecu po razporedu razredničark − PŠ Krtina.

/ NOVEMBER praznični koncert ob 19.00 s sejmarjenjem/

V času popoldanskih govorilnih ur na matični šoli bo ravnateljica prisotna v svoji pisarni od 16. do 18. ure, na PŠ Krtina pa v mesecu oktobru in maju oziroma po dogovoru.