Uspehi street dance show formacije otroci, kjer pleše naša učenka Lana Vene
Pa še nekaj povezav za ogled

Žiga Farkaš iz 9.a je postal svetovni prvak v paru z Mašo, ter vice prvak z mladinsko street formacijo Plesnega kluba Miki, ter doseženo četrto mesto v mali street skupini.

Gaja Hribar
Dosežki naše učenke v letošnjem letu:
Turnir Trebnje 23.4.2016 3. mesto PF/SK do 55 kg
Turnir v Novi Gorici 28. 5. 2016 3 mesto PF/SK do 55 kg, 1. mesto KL/SK do 55kg, 1. mesto KL/SK do 60 kg
Mednarodni turnir v Izoli 18.6.2016 3. mesto PF/K do 55kg, 3. mesto PF/K do 60kg

20160618_150641

Žiga Farkaš je skupaj s soplesalko Mašo dosegel prvo mesto na Svetovnem prvenstvu v street dance show plesih, ki se je odvijalo na Sardiniji. Tako sta postala svetovna street prvaka v kategoriji mladinskih parov.
14390871_10154510892585996_7315410485206424049_n[1]

Lokostrelsko zunanje državno prvenstvo

Ljutomer, 21.5.2016

Disciplina ukrivljeni lok:
4.mesto Teja Habjan 261 krogov
7.mesto Taja Habjan 244 krogov

Naša učenca Tim in Nik Sečen sta dosegla uspeh s svojim hokejskim klubom Olimpija.

Nik je s svojo ekipo v selekciji U12 postal državni prvak, Tim pa je s svojo ekipo v selekciji U14 dosegel zavidljivo 3. mesto.

Hokej1 Hokej2

Uspeh našega učenca

luka_sokler_2016

Po uspešnem zastopanju OŠ Dob v plavanju  (11 v gorenjski regiji in drugi v Domžalsko-Kamniškem “bazenu” med registriranimi plavalci) je Luka Sokler v nedeljo z Vaterpolskim društvom Kamnik med kadeti postal državni prvak.

Ekipno 7.-9.r: OŠ Dob 3. mesto 753 krogov
Vsi so izpolnili normo za državno prvenstvo.

V soboto, 9. 1. 2016, je bila v Ilirski Bistrici lokostrelska tekma za Slovenski dvoranski pokal. Udeležili sta se je tudi Taja in Teja Habjan. V kategoriji “deklice, ukrivljeni lok” je Teja s 482 krogi zasedla 2. mesto, Taja pa s 442 krogi 3.

V nedeljo, 10. januarja, je v Mariboru potekalo še Regijsko šolsko prvenstvo. Udeležili so se ga tudi lokostrelci OŠ Dob. Teja je v kategoriji “deklice 7.−9. razred, ukrivljeni lok” z 261 krogi zasedla 3. mesto. Ekipa OŠ Dob je v sestavi Teja in Taja Habjan ter Jošt Kovač s 753 krogi osvojila 3. mesto.